Kontakt – MiL Institute
Kontakta MiL Institute

Kontakt

Kontakta oss!

Kontakta oss!

 

Växel: 040-10 50 00

Epost: info@milinstitute.se

 

Malmö - Huvudkontor

MiL Institute AB
Nordenskiöldsgatan 24
211 19 Malmö 

Stockholm

MiL Institute AB
Waterfront Building
Box 190
101 23 Stockholm
Besöksadress Stockholm:
United Spaces, Klarabergsviadukten 63

Barbro Jeppsson

Barbro Jeppsson

Reception och ekonomi
Telefon: 040-10 50 00
E-post: barbro.jeppsson@milinstitute.se

Jonas Janebrant

Jonas Janebrant

VD. Ansvarig skräddarsydda program
Telefon: 040-10 50 01
E-post: jonas.janebrant@milinstitute.se

Anne-Charlotte Blomqvist

Programledning och affärsutveckling – Stockholm
Telefon: 08-406 63 32
E-post: anne-charlotte.blomqvist@milinstitute.se

Helena Nilsson - MiL Institute

Helena Nilsson

Programledning och affärsutveckling
Telefon: 040-10 50 00
E-post: helena.nilsson@milinstitute.se

Anja Sonesson Grenthe

Projektledare skräddarsydda program
Telefon: 040-10 50 07
E-post: anja.sonesson.grenthe@milinstitute.se

Jessica M Bresby

Ansvarig Öppna program
Telefon: 040-10 50 16
E-post: jessica.bresby@milinstitute.se

Alenka Rosenqvist - MiL Institute

Alenka Rosenqvist

Medlemskap – MiL Foundation
Telefon: 040-10 50 00
E-post: alenka.rosenqvist@milinstitute.se

Nina Härde

Nina Härde

Ekonomichef
Telefon: 040-10 50 18
E-post: nina.harde@milinstitute.se

Joakim Lundberg

Joakim Lundberg

IT
Telefon: 040-10 50 13
E-post: joakim.lundberg@milinstitute.se

Få vårt nyhetsbrev!

Genom att klicka på knappen "Prenumerera" godkänner du vår integritetspolicy.